Haber
Beşiktaş Başakşehir maçının hazırlıklarına başladı
![](https://aracajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/besiktas-basaksehir-macinin-hazirliklarina-basladi-GP5vckSz.webp)
Beşiktaş, Trendyol Süper Lig’de Başakşehir ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu sabah yaptığı antrenmanla başladı.
Yardımcı Antrenör Hari Vukas yönetimindeki antrenmanda; Dinlenme, kondisyon ve taktik antrenmanıydı. Dünkü maça ilk 11’de başlayan futbolcular, salonda yenileme çalışması yaparak günü tamamladı. Diğer futbolcular da ısınma koşularıyla idmanlara başladı. Esneme ve 5’e 2 antrenmanla devam eden antrenman, dar alanda oynanan çift kale maçla sona erdi. Basına kapalı gerçekleştirilen antrenman yaklaşık 1,5 saat sürdü.
Siyah-beyazlılar, Başakşehir maçının hazırlıklarını tamamlayacak ve yarın saat 17.00’de basına kapalı antrenmanla kampa girecek. – İSTANBUL